Atsiskaitymas įdėti. Kas dešimtas atsiskaitymas kortele – bekontaktis | dailesidejos.lt


NAUJAUSI KOMENTARAI

Bankas skaičiuoja, kad tokių kortelių jau užsakyta beveik tūkst. Mokant už pirkinius nereikia suvesti kortelės PIN kodo, pakanka kortelę priglausti prie tokius mokėjimus priimančio skaitytuvo.

Geography Now! Latvia

Tai patogu ir pirkėjams, ir prekybininkams. Tačiau kaip ir kiekvieną naujovę, bekontakčius atsiskaitymus lydi klausimai ir mitai, kokie jie? Kodėl bekontakte kortele ne visada pavyksta atsiskaityti vos ją priglaudus?

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Tai gali būti įprastas atsiskaitymas arba bet kuri operacija bankomate — tik tuomet bus įjungta bekontakčių mokėjimų funkcija. Taip pat nereikia pamiršti, kad tokius mokėjimus priima tik jiems pritaikyti kortelių skaitytuvai.

kur laikyti bitkoino grynuosius

Naudojantis bekontakte kortele, jūsų taip pat bus periodiškai prašoma suvesti PIN kodą, net jei atliekate smulkų bekontaktį mokėjimą. Tai papildoma kortelės saugumo priemonė, užtikrinanti, kad ja naudojasi būtent jos savininkas.

Kas dešimtas atsiskaitymas kortele – bekontaktis | dailesidejos.lt

Be to, reiktų nepamiršti, kad Lietuvoje neįvedant PIN kodo galima atsiskaityti už sumą, kuri neviršija 10 eurų. Ar gali būti nuskaityta dviguba suma?

kaip greitai padaryti daug

Bekontaktėse kortelėse yra įdiegta speciali apsaugos funkcija. Pasak J. Gumuliauskienės, ji užtikrina, kad net ir kelis kartus priglaudus kortelę, suma bus nuskaityta tik vieną kartą.

kaip uždirbti 1000 dolerių internete

Apie įvykdytą atsiskaitymą visada praneša garsinis signalas, ir jį išgirdus kortelę jau galima atitraukti nuo skaitytuvo. Tačiau kad ir kiek ilgai laikysite priglaudę kortelę, tai neturės jokios įtakos atsiskaitymų skaičiui — suma bus nurašyta tik vieną kartą.

Bandymas mokėti naudojant kitą mokėjimo metodą

Ar pardavėjas gali atlikti mokėjimą už mane? Bekontaktį atsiskaitymą turėtų atlikti pats kortelės naudotojas, aiškiai matydamas ekrane mokamą sumą.

pinigų uždirbimo internete programa kompiuteryje

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad atsiskaitant bekontakčiu būdu be PIN kodo, atspausdinti kvitą pirkėjui nėra privaloma. Ką daryti atsiskaitymo sumai viršijus 10 eurų?

  • 8 svarbūs faktai apie bekontaktes korteles | SEB bankas
  • LRT FAKTAI. Vagystės iš bekontaktės kortelės: ar galima ją laikyti kelnių kišenėje? - LRT

Dalis bekontakčius atsiskaitymas įdėti priimančių skaitytuvų, viršijus 10 eurų sumą, iš karto paprašys įdėti kortelę ir tuomet įvesti PIN kodą. Gumuliauskienės, šiuo metu Lietuvoje tokių skaitytuvų yra didžioji dalis.

Pranešti klaidą

Kito tipo skaitytuvams, nepriklausomai nuo atsiskaitymo sumos, kortelę visada pakaks tik priglausti. Viršijus bekontakčio atsiskaitymo limitą skaitytuvas paprašys įvesti PIN kodą, bet kortelės įdėti nereikės.

  1. Mokėjimo problemų šalinimas paskyroje - Android - Google Play Žinynas
  2. Užsidirbti pinigų prekiaujant bitkoinais
  3. Rašyti apžvalgas užsidirbant pinigų

Šie skaitytuvai yra gana populiarūs kitose Europos valstybėse. Ar būtina atsiskaitant kortelę išimti iš dėklo ar piniginės? Jeigu bekontaktę kortelę nešiojatės su kitomis kortelėmis, prieš atsiskaitant geriau ją išimkite.

žiūrėkite vaizdo įrašą apie dvejetainius variantus

Priglaudus prie skaitytuvo piniginę su keliomis bekontaktėmis kortelėmis atsiskaitymas įdėti jeigu viena jų yra ne mokėjimo, o, pavyzdžiui, lojalumo kortelėskaitytuvas paprašys pateikti vieną konkrečią kortelę. Jeigu kortelę nešiojatės atskirame dėkle, atsiskaitymo galimybė priklauso nuo dėklo tipo. Pavyzdžiui, silikoniniai ar odiniai dėklai praleidžia bekontakčio mokėjimo signalą, tad išimti kortelę nėra būtina.

nėra dvejetainių parinkčių simbolių

O štai metaliniai dėklai signalo nepraleidžia, todėl atsiskaitant kortelę teks išimti. Rekomenduojami straipsniai:.