Cerich variantai


Liūdnos ekspertų prognozės: automobiliai brangs cerich variantai sparčiai Liūdnos ekspertų prognozės: automobiliai brangs labai sparčiai Atnaujinta: Autorius: Skonio Gidas Komentarai: 0 Reikia susitaikyti su tuo, kad automobiliai artimiausiu metu tikrai nepigs.

Tokius kainų pokyčius lemia ne tik tai, kad Rusijos gyventojai neva pradėjo daugiau uždirbti ar ėmė pirkti automobilius išsimokėtinai, bet ir tai, kad yra vadinamoji automobilių infliacija — nuolatinis automobilių kainų kilimas bendrosios aukštos infliacijos sąlygomis. Pirmiausia dėl vadinamosios dolerių infliacijos — bendrojo produkcijos, kuri gaminama dolerio zonoje, brangimo. Antroji priežastis — dolerio kurso smukimas ir euro vertės kilimas. Šie finansiniai pokyčiai lemia Europoje gaminamų prekių brangimą.

Trečia — dolerio devalvacija rublio atžvilgiu. Pardavėjai siekdami didesnio pelno kelia kainas. Be to, ekspertas nurodo dar kelias mašinų brangimo priežastis: infliaciją Rusijoje, kuri menkina rublio vertę, ir didelę kai kurių naujų automobilių modelių paklausą, sudarančią palankias sąlygas kilti kainoms. Automobilių gamybos pramonės ekspertai teigia, kad kainų augimui didžiausią įtaką turi brangstančios žaliavos.

Žinant, kad metalo kaina sudaro apie cerich variantai procentų automobilio kainos, tampa aišku, kodėl gamybos sąnaudos padidėjo 15,6 procentų. Automobilių gamintojai su žaliavų tiekėjais turi ilgalaikes sutartis, kurioms pirmojo šių metų pusmečio metalo kainų šuolis neturi įtakos. Kita vertus, kylanti infliacija verčia darbdavius didinti darbininkų atlyginimus. Darbo jėgos sąnaudos automobilių pramonėje sudaro 10—20 procentų produkcijos savikainos. Brangs automobiliai, o jų paklausa išliks didelė.

Ekspertai atkreipia dėmesį į tai, kad automobiliai brangs pamažu. Senų modelių kaina didės nedaug, o nauji modeliai, kurie dar tik pasirodo rinkoje, bus žymiai brangesni.

Tokios tendencijos jau pastebimos. Romanovas sako, kad įmonės tik šiek tiek pakeičia automobilių dizainą, o kaina pakeliama labai, nors didesnių skirtumų tarp naujų ir senų modelių nėra. Naujos kartos modelių gamyba — puiki priemonė labai pabranginti gaminį. Zubecas prognozuoja, kad infliacija JAV bus ne mažesnė negu 5 procentai, o euro zonoje ji greičiausiai bus apie 4 procentus.

Alheimer's Disease \u0026 Fungus, Benefits of Aloe Apex, Preventing Bladder Stones - 13270 Aired 10-7-20

Dolerio vertė smuks. Tikėtina, ji kris iki 1,8 euro už dolerį.

Tai reiškia, kad doleris atpigs 12—13 procentų. Taigi Europoje pagaminti automobiliai artimiausiais metais gali pabrangti 16—17 procentų. Ekspertų nuomone, automobilių kainų kilimas galbūt sulėtėtų, jeigu rinkoje būtų perdaug gaminių.

Tai turėtų įvykti ne ankščiau kaip po 5—7 metų. Parengta pagal užsienio spaudą.