Kalytė yra. Klausimų gairės


Jus esate čia: Home kalytė yra Patarimai » Augintinio sveikata » Kalytės sterilizacija Kokie yra kalytės sterilizacijos privalumai? Apsaugoma jeigu kalytė išsterilizuojama prieš pirmą rują.

pasirinkimo strategijos diapazone kaip pirkti ir laikyti bitkoinus

Vien prieglaudose kasmet yra užmigdoma šimtai šunų, kurių niekas nenori pas ii mti… Kada reikėtų atlikti sterilizacijos operaciją? Pieno liaukų vėžio prevencijai geriausiai Jūsų kalytei būtų, jeigu sterilizacija būtų atliekama tarp mėnesių amžiaus, prieš pirmą rują.

Pranešti klaidą

Jeigu Jūsų kalytė jau rujojo, šansai susirgti pieno liaukų vėžiu smarkiai padidėja, tačiau ją reikėtų sterilizuoti kiek įmanoma greičiau, kad išvengti kitų ginekologinių bei elgesio problemų. Aš bijau komplikacijų sterilizacijos operacijos metu.

  • Net ir patyrę šunų augintojai nesutaria šuo klausimu, vieni labiau mėgsta patinus, kiti kales.
  • Dažnai klausimai kartojasi, ir ne vieną kartą.
  • Ką turėtumėte žinoti apie kalytės rujojimą - DELFI Letena
  • Piometra | Jakovo veterinarijos centras
  • Piometra Piometra Reprodukcinės sistemos ligos dažnokai verčia kalių bei kačių augintojus kreiptis į veterinarijos gydytojus.

Mes naudojame pakankamai saugius anestetikus, priežiūrą ir šiuolaikinę operacinę techniką. Prieš operaciją rekomenduojame atlikti kraujo tyrimus, krešamumo testą ir EKG — tai labai sumažina operacinę riziką. Kraujo spaudimui palaikyti ir užtikrinti gerą inkstų funkciją operacijos metu pacientui lašinami intraveniniai skysčiai.

Jūsų kalytei būti nesterilizuotai yra daug didesnė rizika, negu rizika operacijos metu. Komplikacijos po sterilizacijos operacijų būna gana retos. Bet aš noriu, kad ji būtų geras sarginis šuo. Jūsų namo ir kiemo saugojimas yra natūralus teritorinis instinktas, būdingas daugumai suaugusių šunų, tiek patinams, tiek patelėms, sterilizuotiems ar ne.

Sterilizacija nepaveikia sargumo savybių.

dvejetainio pasirinkimo strategija kaip greitai užsidirbti pinigų makleriui

Mano kalytė tiesiog puiki ir aš noriu tokių pačių šuniukų. Be to, visi mano draugai nori šuniukų.

Klausk eksperto

Deja, dauguma šuniukų, ar savo išvaizda arba charakterio savybėmis, nebūna panašūs į savo motiną. Taip pat atminkite, kad jau šiuo metu yra daugiau šuniukų negu jiems skirtų namų.

Pastebėta, kad didelė dalis žmonių, prašančių šuniuko, kol jis negimęs, kalytė yra jų gimimo atsisako juos pasiimti, ir Jūs turėsite nemažai problemų ieškant jiems naujo šeimininko. Mano kalytė bus daug ramesnė, jeigu atsives šuniukų.

Klausk eksperto

Jūsų kalytė yra asmenybės nepaveiks šuningumas ir šuniukų auginimas. Kai kurios kalės augindamos šuniukus tampa ramesnės, tačiau kai tik šuniukai nujunkomi, jos vėl tampa tokios kokios buvo prieš veisimą. Aš galiu šuniukus parduoti ir užsidirbti.

užsidirbti pinigų geriausiose bitkoinų svetainėse opcionų prekyba biržoje

Užauginti sveikus, puikius šuniukus retai kada būna pelninga. Įskaičiuokite tyrimus prieš veisimą, stambių veislių šunims įskaitant klubų rentgeno nuotraukas ir parodų sertifikatus, bruceliozės testą kurį rekomenduojame atlikti prieš kergimągalimas rentgenogramas ar ultragarsinius tyrimus šuningumo metu; išlaidas sudėtingo gimdymo atveju, apžiūras po gimdymo, kalės ir šuniukų dehelmintizaciją; šuniukų apžiūras ir skiepus; nepamirškite padidėjusių išlaidų maistui ir namų priežiūrai.

Kalytės sterilizacija

Gimdymo komplikacijos dažniausiai kainuoja nemažus pinigus, įskaitant sunkų gimdymą kuris dažniausiai baigiasi cezario pjūvio operacijamastitą, hipokalcemiją, užsilaikiusias placentas, šuniukų dirbtinį maitinimą ir šuniukų ar jų mamos ligas ar galimą mirtį. Kartais gimdymo procesas nebūna malonus, ypač jeigu atsiranda komplikacijų.

Komplikacijos — tai negyvi ar išsigimę šuniukai, sunkus gimdymas, šuniukų atstūmimas ar jų žūtis po gimimo, o kartais net kalės mirtis.

Daugelis kalių laukia kol viskas nurimsta ir tik tada pradeda gimdyti, taigi Jūsų vaikas gali šiaip ar taip praleisti patį gimdymą. Vaikai galės pasimokyti gailestingumo ir socialinės atsakomybės kai paaiškinsite kodėl Jūsų kalytė sterilizuojama, o ne veisiama.