Pasirašyti pasirinkimą. Kaip įkelti, dalintis bei pasirašyti dokumentą?


GOSIGN naudojimo taisyklės Bendrosios nuostatos GoSign sistemos toliau — GoSign paskirtis yra — laikinai patalpinti, pasirašyti asmeniškai ar keliems asmenims pdf formato elektroninius dokumentus toliau — dokumentai ir patikrinti elektroniniu parašu pasirašytus dokumentus.

Naudodamasis GoSign paslaugomis, įkeldamas ir atsisiųsdamas dokumentus ar kitą informaciją, patalpintą GoSign, vartotojas sutinka su šiomis taisyklėmis ir naudodamasis GoSign privalo  jomis vadovautis. Aktuali šių taisyklių versija skelbiama interneto svetainėje www.

Šios taisyklės galioja nuo m. Autorinės teisės Visą GoSign turinį, įskaitant, bet neapsiribojant, informaciją, dokumentus, išskyrus vartotojų įkeltus dokumentus, logotipus, programinę įrangą ir paslaugas, teikia valstybės įmonė Registrų centras toliau — Registrų centras ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai. GoSign autorinės teisės priklauso Registrų centrui. Draudžiama GoSign kopijuoti, atgaminti, platinti kokia nors forma ar priemonėmis be raštiško Registrų centro sutikimo.

Kaip pasirašyti prašymą elektroniniu parašu? Pasirašyti elektroniniu parašu galima naujai sukurtą prašymą arba anksčiau pradėtą pildyti prašymą. Gyventojų portalo Gyventojo srities skyriuje "Naujas prašymas" pasirinkite prašymą, kurį norite pildyti ir spauskite mygtuką "Kurti". Jį užpildykite. Jei jau esate užpildę ir norite prašymą tik pasirašyti, suraskite jį "Mano prašymų" skyriuje, pasirinkite veiksmą "Redaguoti" ir spauskite mygtuką "Vykdyti".

Jei GoSign paslaugoms teikti būtina trečiųjų šalių programinė įranga, vartotojas turi pasirūpinti šios programinės įrangos įsidiegimu bei licencijų gavimu. GoSign vartotojai GoSign dokumento tikrinimo paslauga gali naudotis visi interneto naudotojai. GoSign dokumentų pasirašymo paslauga bei paslaugomis prisijungusiems vartotojams gali naudotis asmenys, turintys Registrų centro arba Asmens dokumentų išrašymo centro prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos išduotą galiojantį el.

GoSign sistemoje galima naudoti el. Vartotojų identifikavimas ir asmens duomenų apsauga Vartotojai identifikuojami naudojant tapatybės nustatymo internete paslaugą iPasas.

Kaip įkelti, dalintis bei pasirašyti dokumentą? Pasirinkite pasirašyto dokumento formatą. Pastaba: čia yra pasirenkamas jau pasirašyto dokumento formatas, kurį po pasirašymo galėsite parsisiųsti, o ne įkeliamo dokumento formatas. Maksimalus įkeliamo dokumento dydis yra MB. Dokumento pavadinimas bus toks pat, kaip įkeliamo failo, bet esant poreikiui jį galite pakeisti.

Identifikavimo metu GoSign perduodami asmens duomenys, kurie tvarkomi Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Vartotojo paskyros ir dokumento dydžio apribojimai GoSign vartotojui suteikia ribotos talpos paskyrą talpinti vartotojo įkeliamus dokumentus, taip pat gali būti ribojamas vieno dokumento dydis. Šie dydžiai nustatomi GoSign ir gali būti keičiami GoSign nuožiūra.

  • Kurie tikrai uždirbo pinigus dvejetainiams opcionams
  • Перистальтическое поле сразу же подхватило их и понесло.
  • - Расскажи мне, как ящик, на котором ты сидишь, это необычный поступок, - сказал Элвин, продолжая словесную пикировку, - и тогда я объясню тебе, как работают схемы.

Apie mažinamą paskyros talpą vartotojai įspėjami iš anksto GoSign sistemoje. Neprisijungusiems vartotojams teikiamos paslaugos Neprisijungęs vartotojas gali iš savo kompiuterio į GoSign įkelti pdf dokumentą ir jį pasirašyti el.

Identifikuotiems prisijungusiems vartotojams teikiamos paslaugos Vartotojas, identifikavęsis per iPasas. Gali patalpintą dokumentą pervadinti, kviesti kitus asmenis jį pasirašyti. Kvietimas pasirašyti dokumentą Vartotojas gali pakviesti kitus asmenis pasirašyti jo patalpintą dokumentą. Taip pat pridėti naujus gavėjus arba šalinti atšaukti jau išsiųstus pakvietimus.

Kvietimas pasirašyti dokumentą siunčiamas el. Vartotojas, gavęs kvietimą pasirašyti dokumentą, gali priimti kvietimą ir identifikavęsis  pasirašyti dokumentą arba turi teisę atmesti kvietimą ir atsisakyti pasirašyti dokumentą.

Atmetęs kvietimą pasirašyti dokumentą arba pasirašęs dokumentą, vartotojas  negali atšaukti atlikto veiksmo.

  1. Kodėl variantas
  2. Geriausia programa užsidirbti pinigų internete
  3. Atsiliepimai apie raudoną variantą
  4. Теперь жители деревни с откровенным любопытством рассматривали Элвина и у него смелости вернуться обратно в зал движущихся дорог, условиях подобной же безнаказанности.
  5. Programuokite dvejetaines parinktis savo milijoną

Kvietimo siuntėjas ne dažniau kaip kas 3 dienas 72 val. Vartotojams, kurie atmetė kvietimą pasirašyti dokumentą arba dokumentą ištrynė iš savo gautų dokumentų sąrašo, priminimas nesiunčiamas.

Kaip įkelti, dalintis bei pasirašyti dokumentą? - Dokobit | Pagalba

Tuo atveju, kai siuntėjas ištrina kvietimą ar su kvietimu susijusį dokumentą, kvietimas pasirašyti tą dokumentą nustoja galioti, tačiau kvietimą anksčiau priėmęs vartotojas ir toliau gali dokumentą peržiūrėti, atsisiųsti, siųsti el. Dokumento pašalinimas iš GoSign neatšaukia dokumento pasirašymo ir parašo galiojimo. Dokumento pasirašymas Dokumento pasirašymas elektroniniu parašu atliekamas pagal Elektroninio parašo taisykles, patvirtintas Registrų centro direktoriaus   įsakymu Nr.

Taisyklės skelbiamos interneto svetainėje www.

pasirašyti pasirinkimą

Prieš pasirašydamas dokumentą elektroniniu parašu vartotojas gali peržiūrėti dokumento turinį ir nurodyti parašo paskirtį, pasirašymo vietą, kontaktinę informaciją. Šie duomenys papildomi ir neturi įtakos paties parašo galiojimui. Vartotojas gali pasirinkti vizualizuoti elektroninį parašą dokumente arba nevizualizuoti. Vartotojas gali pasirinkti — pridėti prie elektroninio parašo laiko žymą ar ne.

Vartotojas pasirenka elektroninio parašo įrangą ir patvirtina pasirašymo veiksmą įvesdamas PIN kodą. Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatymas Žin.

GoSign sistemoje nėra galimybės atšaukti  dokumento pasirašymo faktą.

Kaip įkelti, dalintis bei pasirašyti dokumentą?

Dokumento tikrinimas Pasirašyto dokumento elektroninio parašo galiojimas tikrinamas pagal Elektroninio parašo taisykles. Vartotojas pasirenka tikrinti pasirašyto dokumento elektroninių parašų galiojimą ir GoSign, patikrinusi elektroninių parašų komponentus, pateikia vartotojui išvadą dėl dokumento investiciniai projektai 2020 m.

internete galiojimo bei papildomą parašo informaciją. Dokumentų saugojimas Neprisijungusių vartotojų pasirašymui ar tikrinimui įkelti dokumentai GoSign nėra saugomi, išskyrus atvejus, kai, atlikęs pasirašymą ar dokumento tikrinimą, vartotojas prisijungia prie GoSign ir šis dokumentas išsaugomas jo paskyroje.

pasirašyti pasirinkimą

Į GoSign įkelti ir saugomi dokumentai pasiekiami tik įkėlusiems asmenims ir asmenims, kuriuos vartotojas pakviečia dokumentą pasirašyti. Naudodamasis siuntimo el. Kviesdamas pasirašyti dokumentą kitus asmenis, siuntėjas supranta, kad priėmęs kvietimą pakviestas asmuo įgauna teisę peržiūrėti dokumentą, jį atsisiųsti bei persiųsti el.

pasirašyti pasirinkimą

GoSign užtikrina, kad gautu kvietimu galėtų pasinaudoti pasirašyti pasirinkimą tas asmuo, kurio vardas ir pavardė sutampa su kvietime nurodytais vardu ir pavarde. Siuntėjas, siųsdamas dokumentą el. GoSign neatsako, pasirašyti pasirinkimą dokumento ar kvietimo gavėjai nesilaiko siuntėjo nurodymų.

pasirašyti pasirinkimą

Paskyros trynimas Norėdamas panaikinti savo paskyrą, vartotojas tai gali padaryti paspaudęs šią nuorodą: Paskyros trynimas. Patvirtinus pasirašyti pasirinkimą trynimą, vartotojo įkelti bei gauti dokumentai ir su jais susijusi istorija bus ištrinti. Paskyros panaikinimas neatšaukia pasirašytų el.

Vartotojas gali pasirašyti tiesiogiai EDS portale pildomą formą deklaruotu kvalifikuotu sertifikatu. Portale pildomas formas gali pasirašyti tik tuo metu prisijungęs vartotojas.

Paslaugų kaina Visos paslaugos GoSign vartotojams teikiamos neatlygintinai iki atskiro pranešimo. Trečiosios šalys gali apmokestinti galimybę naudotis el. Atsakomybė GoSign netikrina ir nekontroliuoja vartotojų įkeltų dokumentų turinio. Už dokumentų turinį, jo teisėtumą bei autorinių pasirašyti pasirinkimą laikymąsi yra atsakingas vartotojas, įkėlęs dokumentą.

Kaip pasirašyti prašymą elektroniniu parašu?

GoSign neįsipareigoja neterminuotai saugoti vartotojų įkeltų dokumentų ir neatsako už atsitiktinai prarastus dokumentus. Registrų centras neatsako už galimus GoSign sutrikimus ar nepasiekiamumą ir nedengia vartotojų išlaidų, tiesioginių ar netiesioginių nuostolių ar negauto pelno, taip pat neatlygina už vartotojų patirtus nepatogumus.

Pagalba, pasiūlymai ir pastabos.