Prekybos mokykla


Autorius -iai prekýbos mokyklà, profesinio mokymo įstaiga, suteikianti profesinį ir bendrąjį arba povidurinį neaukštąjį išsilavinimą ir rengianti prekybos ir maitinimo įmonių specialistus. Pagrindinės specialybės: apskaitininkai ir kasininkai, padavėjai, pardavėjai, konditeriai, virėjai, barmenai, prekybos įmonių vadybininkų padėjėjai. Žemesniosios prekybos mokyklos rengė prekybos įmonių žemesnįjį personalą pardavėjus, sąskaitininkus, nedidelių parduotuvių vedėjus. Mokslas truko 2 metus. Aukštesniosios prekybos mokyklos rengė buhalterius, parduotuvių vedėjus, banko darbuotojus.

Pradžia » Apie mus m. Iki m.

prekybos mokykla prekybos robotais biržoje strategijos

Įstaiga siekė tenkinti viešuosius interesus organizuodama  švietimo ir profesinio mokymo veiklą, sudarė galimybes įgyti bangavimo dinamika išsilavinimą, kvalifikaciją ir ar kompetencijas atitinkančias šiuolaikinį mokslo, technologijos, ekonomikos ir kultūros lygį, padedančias įsitvirtinti ir konkuruoti nuolat kintančioje darbo rinkoje.

Nuo metų  Lietuvos Respublikos Vyriausybės potvarkiu, jis buvo perduotas Socialinės apsaugos ministerijos suaugusiųjų profesinio mokymo ir konsultavimo centro tarnybos reguliavimo sferai mokymo įstaigos pavadinimas keitėsi keletą kartų, o nuo   m. Sujungus dvi įstaigas m.

prekybos mokykla pasirinkimo registracijos premija

MC — vienas iš didžiausių profesinio mokymo centrų Lietuvoje, teikiantis ugdymo ir pirminio bei tęstinio profesinio mokymo, neformalaus mokymo bei profesinės reabilitacijos paslaugas, atsižvelgiant į  nuolat  besikeičiančią situaciją darbo rinkoje ir visuomenės lūkesčius. Nuo m. Įstaigos buveinės adresas — Žirmūnų g.

prekybos mokykla dvejetainių pasirinkimo sandorių likvidumo teikėjai

Profesinis mokymas vykdomas Druskininkų filiale, Zarasų ir Pakruojo skyriuose. Įstaigos juridinio prekybos mokykla kodas — Įstaigos pagrindinė veiklos sritis — švietimas.

Ateik, išmok, pritaikyk!