Simbolinė nuoroda, Čia yra 5 praktiniai „Symlinks“ pritaikymai


dvejetainės platformos su demonstracine sąskaita

Bet ar esate pažįstami Simboliai arba Simbolinės nuorodos? Simbolinė nuoroda nurodo pradinę failo ar aplanko vietą bet kurioje jūsų kompiuterio vietoje.

cheremushkin dvejetainiai variantai

Kai kurios programos ieškoti failų numatytoje vietoje, o visi failai gali būti saugomi kur nors kitur, pavyzdžiui, išoriniame diske, tinkle ar net debesyje. Užuot perkėlę visus failus simbolinė nuoroda sukūrę kelias kopijas, galite tiesiog sukurti nuorodą numatytajame aplanke. Ši nuoroda veikia kaip kryptinė rodyklė ir nukreipia programą į pradinę vietą.

Nuorodos atrodo kaip įprasti failai ar katalogai, ir programos negali pasakyti skirtumo.

kaip prekiauti patikimomis platformomis

Simboliai egzistavo nuo pirmųjų skaičiavimo dienų. Protas patraukia ne tik istoriją, bet ir produktyvų panaudojimą.

Kaip Aliexpress ieškoti prekių EU sandėliuose ? How to search goods from EU warehouses ? /subtittles

Užuot sukūrę kelias kopijas, jūs prižiūrite vieną kopiją ir sukuriate saitus kiekvienai atskirai programai. Dokumentacijoje taip pat gilinamasi į nuorodų naudojimo detales.

pirkimo opcionai doleris

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite aplanką ar failą ir pasirinkite Pasirinkite nuorodos šaltinį iš kontekstinio meniu. Dabar suraskite aplanką, kuriame norite išsaugoti nuorodą. Sankryža sukuria simbolinę nuorodą į visą aplanką.

kaip uždirbti didelius pinigus studentui

Galite pasirinkti vieną iš šių parinkčių. Tai yra įvadinė nuorodų naudojimo instrukcija. Mes tai aptarsime būsimame straipsnyje. Taip Pat Skaitykite.

variantas euras